• Projektowane z pasją i wrażliwością na modę, buty marki FABIO CONTl wpisują się w najnowsze, światowe trendy, inspirowane przez najznakomitszych włoskich stylistów. FABIO CONTI to długoletnia tradycja, która dzięki pracowitości i przywiązaniu do jakości, zajmuje dziś silne miejsce wśród marek obuwniczych – w całej Europie i na świecie.

  Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy założyciele marki wdrożyli swój pierwszy warsztat wzornictwa w linie produkcyjną fabryki. Dziś marka FABIO CONTI swoje buty sprzedaje w 40 krajach na 5 kontynentach. Sukces zawdzięczamy pracowitości, konsekwentnej dbałości o jakość produkowanego obuwia, otwarciu na trendy i głębokiej trosce o Klienta.

 • Kiedy w latach 70-tych powstawał pierwszy warsztat szewski założyciele marki FABIO CONTI nie wierzyli, że ich marzenia się spełnią. W tym czasie w zakładzie pracowało 2-3 pracowników oraz uczniowie, uczący się sztuki ręcznego wyrobu obuwia. Lata ’90 przyniosły nam szybki i dynamiczny rozwój.

  Nazwa FABIO CONTI została zarejestrowana w ’91 roku i od tej pory miała być synonimem znakomitej jakości, gwarantowanej przez szlifowane przez lata umiejętności najlepszych fachowców tego rzemiosła. Obdarzona zaufaniem Klientów firma mogła sobie pozwolić na rozbudowę wzornictwa, modernizację parku maszynowego i wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych. Kolejne lata przyniosły nam konsekwentne wzrosty sprzedaży, a razem z nimi uruchomienie dwóch nowych linii produkcyjnych i kolejnego innowacyjnego zakładu produkcyjnego.

 • Dzięki tym zmianom, konsekwencji i ciężkiej pracy, dziś produkcja w głównej firmie FABIO CONTI utrzymuje się na poziomie 1600 par dziennie.

  Począwszy od 2009 roku, cała gama obuwia FABIO CONTI zawitała do dedykowanych salonów, które dziś można spotkać w całej Europie I w wielu zakątkach świata. Sklepy skupiają całą gamę produktów, czyniąc włoską markę FABIO CONTI jedną z czołowych miejsc na liście najlepszych w świecie obuwniczym pod względem różnorodności oferty. Nowe kolekcje czerpią garściami z najnowszych i najmodniejszych światowych trendów, ale jedno pozostaje niezmienne – buty FABIO CONTI to przede wszystkim jakość, trwałość i wygoda w rekach najlepszych mistrzów tego fachu.

 • Buty marki FABIO CONTI można spotkać na największych, międzynarodowych targach obuwniczych, m.in. w Dusseldorfie, Mediolanie, Rosji, Ukrainie, Kanadzie, Litwie, Łotwie .

  Dumnie kontynuujemy światowe tradycje rzemieślnicze. Naszą pasją jest tworzenie butów najwyższej jakości. Naszą misją – zadowolenie naszych wspaniałych Klientów.